Blue Effect představuje nové 2DVD Blue Effect Acoustic Time SUPRAPHON

BLUE EFFECT ACOUSTIC/TIME

Nové 2DVD naší velké rockové legendy!

Dva roky práce, mimořádná místa natáčení (barokní kaple ve Smiřicích, plzeňská synagoga i legendární pražská hospůdka), velmi pečlivě vybraný a zaranžovaný repertoár. Filmová HD kvalita obrazu a 5.1 Dolby Digital zvuk jsou zárukou diváckého a posluchačského komfortu při poznávání skvělé hudby, tentokrát v unplugged podobě.
Na DVD Acoustic Radim Hladík, Honza Křížek, Wojttech a Vašek Zima sestavili program z největších effectových, jiných českých a kapelou oblíbených světových témat. Nechybí Sun is so bright, Je třeba obout boty a pak dlouho jít, Má hra, Rajky, Rainy Day nebo Třiatřicet, ale ani Kuře v hodinkách nebo depechovský Personal Jesus či Hendrixovo Little wing.
DVD Time přináší podstatný dokument o natáčení a lidech + další či variantní koncertní nahrávky + mohutné medley (21 minut!), kde se mohou setkat Bedřich Smetana, Cream, Led Zeppelin, Deep Purple, Růžový panter, Yes, Bob Marley i Bob a Bobek.
Kameraman Martin Štrba, zvukař Radim Hladík mladší, střihačka/režisérka Olina Kaufmanová a spousta dalších pomohli kapele přenést kouzlo kvalitní a zajímavé muziky do v elegantním digipaku umístěné, téměř tříhodinové události, navíc s drobným stylovým překvapením uvnitř boxu.

Blue Effect akusticky, právě teď -- a na cestě stále dál!