David Deyl feat. Monika Absolonová - Budu tu stát (Official Video)

Předprodej vstupenek na DĚKUJI! TOUR 2020:
Praha - https://bit.ly/2OKTmxu
Ostrava - https://bit.ly/2CU0QM1
Jablonec nad Nisou - https://bit.ly/32GN0HI
Brno - https://bit.ly/2ZNmJ8L

Stream & download: https://bit.ly/376tKSR

http://www.ZdravaPrsa.cz

Zpěvák a skladatel David Deyl se již podruhé stal autorem "hymny Pochodu". Po předchozí "Nic nevzdávám" bude letošní Avon Pochod mít novou oficiální píseň-duet "Budu tu stát", který pro tuto událost napsal společně s Davidem i Ondřej Ládek (Xindl X).

V nahrávce zní také hlas Moniky Absolonové a dětský sbor Koťata. Píseň doprovází kromě studiových hráčů také Severočeská filharmonie Teplice, pod vedením šéfdirigenta Alfonsa Scarana. K duetu "Budu tu stát" vznikl navíc videoklip v režii Rolanda Wranika.


Společnost Avon Cosmetics se boji za zdravá prsa věnuje v České republice od roku 1997. Vyvrcholením projektu je tradiční Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož již 13. ročník se letos uskuteční 8. června.

Na Pochodu 2013 můžete vidět vystoupení Moniky Absolonové, Davida Deyla a těšit se můžete také na jejich společný duet. Na závěr akce budou na písěn "Budu tu stát" vypuštěny růžové balónky. Tímto nejemotivnějším zážitkem Pochodu vzpomeneme na ty, kteří boj s rakovinou prohráli a zároveň dodáme podporu těm, co boj se zákeřnou nemocí svádějí. Peníze na projekt proti rakovině prsu jsou získávány prodejem Trička, které slouží jako vstupenka na akci, a prodejem předmětů s růžovou stužkou. Výtěžek z prodeje písně bude věnován na konto proti rakovině prsu, ze kterého je financována prevence, podpora nemocných žen a další výzkum nemoci.