David Deyl - V Ozvěnách (Official Video)

Předprodej vstupenek na DĚKUJI! TOUR 2020:
Praha - https://bit.ly/2OKTmxu
Ostrava - https://bit.ly/2CU0QM1
Jablonec nad Nisou - https://bit.ly/32GN0HI
Brno - https://bit.ly/2ZNmJ8L

Stream & download: https://bit.ly/2PRQ0Kf

http://www.daviddeyl.cz/ / https://www.facebook.com/daviddeyl / https://twitter.com/DavidDeyl / https://instagram.com/daviddeyl


režie/kamera: Drahoslav Lysák (Optical PRO)
asistent režie/kamera: Adam Ligocki
technická podpora: Lukáš "LowMoney" (Backstage agency)
choreografie: Lucie Drábková
visage: Zdeněk Fencl
hairstyle: Jana Hofmanová
produkce: Lucie Lysáková
support: Josef Makoč, Radek Potužník, Roman Hádl

Videoklip k singlu V ozvěnách je na světe. Úspěšná skladba z Davidova stejnojmenného alba se hraje v českých rádiích a daří se jí v oficiální hitparádě nejhranějších českých písní. „Když ve vztahu jeden zradí druhého, často to dlouho bolí. Bolest ze zrady se velmi dlouho vrací, jako se vrací ozvěna”, říká zpěvák David Deyl o své písni. „Tato píseň je omluvou za zradu, prosbou za odpuštění, prosbou o druhou šanci, prosbou za „mír v ozvěnách“.

Videoklip se natáčel v Husitském muzeu v Táboře. Komorní prostředí a atmosféra místa se k písni vyloženě hodí. David se svým týmem pojal klip minimalisticky. Režisér Drahoslav Lysák doplňuje: „v této skladbě jsem chtěl podtrhnout Davidovy hluboké emoce, což se nám povedlo díky Lucii Drábkové, která je precizní choreografkou a zároveň jedničkou scénického tance“, říká režisér videoklipu.

Lucie Drábková je opravdovou hvězdou. Královéhradecká rodačka je profesionální tanečnicí napříč styly. Začínala moderní gymnastikou a získala také angažmá v týmu superstar Kanya Westa, pro kterého tančila i na jeho světovém turné.

Lyrická a melodická píseň chytí za srdce každého fanouška stylu classical-crossover. Deylova spolupráce se Severočeskou filharmonií Teplice přináší fanouškům nezapomenutelný popově – symfonický zážitek.

Music video by David Deyl performing V ozvěnách. (C) 2015 DADE music

ISRC: CZV961500003