Marek Ztracený - MinuLost (Oficiální videoklip)

Klip z nového alba "Vlastní svět" ► https://lnk.to/MarekZtracenyVlastniSvet
56 hodin, 7000 km, 7 hlavních měst Evropy - vlastně 6, protože nám ulétlo letadlo do Švýcarska :))
21 lokací, 43 km rychlou chůzí, 6 hodin spánku (většinou v letadle), 2 lety zpožděné o 6 hodin, 5 krizových stavů a 100 šedých vlasů
= tohle všechno je ve 3 minutách nového klipu k písni MinuLost, ve kterém hraje hlavní roli 21 nejkrásnější míst v Evropě :)
Když jsem klip vymýšlel, říkal jsem si "co ho nahrát někde u moře" ...nebo "co třeba v Paříži nebo v Londýně ?' Říkal jsem to kamarádovi a on se na mě podíval a řekl ironicky "nechceš rovnou objet celý svět?" A já si uvědomil, že chci :) Byla středa a já ve čtvrtek měl koupené letenky do 8 zemí Evropy a po odehrání víkendových koncertů jsme s kameramanem Ondrou Soukupem najednou seděli na letišti v Praze a vůbec netušili, co nás čeká. Jako obvykle mi většina lidí řekla, jsi blázen? Víš, jak je to drahý a náročný na produkci? No a já jim řekl, že žádnou produkci nechci. Prostě pojedeme a budeme improvizovat a bavit se. Tenhle klip je důkazem, že možný je úplně všechno jen se nenechat odradit :) nakonec jsme zvládli měst šest, ale i tak to stojí myslím za to .. tohle je dobrodružství, na které nezapomenu a snad se vám klip bude líbit ;)
Díky klukům ze Zaletsi.cz za pomoc s organizací letů a partnerům, kteří se během pár hodin nápadem nadchli a podpořili ho.
Nikdy na těchto 56 hodin nezapomenu - bavte se :)
Hudba a text - Já Marek Ztracený :)
Hudební prducent - Dalibor Cidlinský jr.
Námět a produkce videa - Já Marek Ztracený :)
Kamera a postprodukce - Ondřej Soukup
Singl https://www.supraphonline.cz/album/397443-minulost
Nové album zde : https://lnk.to/MarekZtracenyVlastniSvet
https://www.facebook.com/MarekZtraceny
https://www.instagram.com/marekztraceny/?hl=cs