Olympic - My už jiný nebudem (oficiální 3D verze klipu)

Marka Dobeše, scenáristu divácky úspěšného filmu Kajínek a režiséra hororové komedie Choking Hazard, si vybral Petr Janda jako tvůrce videoklipu k nové písni skupiny Olympic - My už jiný nebudem, která vyšla jako bonus 5CD kompletu OLYMPIC 50.

Marek Dobeš o videoklipu říká: „S deskami skupiny Olympic jsem vyrostl, a proto spolupracovat na videoklipu k padesáti letům skupiny je pro mne čest i neuvěřitelný zážitek. Olympic byl vždy progresivní českou skupinou, která patří mezi to nejlepší, čím se česká hudební scéna může pochlubit. Proto jsem se ho rozhodl natočit videoklip ve 3D formátu. Děj je tu retro, forma aktuální."

Klip se odehrává v prostředí jediného bytu, ve kterém se spolu se skupinou vracíme v čase k jejich začátkům. „Hlavním motivem klipu je síla spojovat individuální lidské osudy. Tu sílu představuje Olympic. Osudy obyvatel bytu projdou časem, v jakém šel náš život s Olympicem. Vracíme se do minulosti, proti proudu času. Tak zjistíme, že za 50 let se toho kolem nás změnil více, než si dovedeme představit." dodává Marek Dobeš.

Videoklip má premiéru v pondělí 29. října 2012, kdy je odvysílán hudební televizí Óčko. Křest 3D verze videoklipu „My už jiný nebudem" proběhne 15. listopadu v Malostranské Besedě. Dále bude možnost vidět obě verze klipu (2D a 3D) na youtube.

Skupina OLYMPIC v tomto roce slaví 50 let činnosti a vyjede v listopadu 2012 na velké halové turné. Jako host skupinu Olympic tentokrát doprovodí Český národní symfonický orchestr. Turné vyvrcholí v sobotu 1. prosince 2012 obřím koncertem v pražské O2 areně.