Ondřej Brzobohatý - And The Oscar Goes To (OFICIÁLNÍ KLIP)

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ CHYSTÁ NA JARO SÓLOVÉ ALBUM. JIŽ NYNÍ PŘICHÁZÍ S VIDEOKLIPEM, KTERÝ PŘEDSTAVÍ PRVNÍ SINGL V REŽII VOJTĚCHA KOTKA...

Ačkoliv je oblíbený herec a muzikant Ondřej Brzobohatý v těchto dnech pracovně vytížený především chystanou televizní taneční show Star Dance, nepřestává s intenzivní přípravou nahrávání svého prvního sólového alba. Sám k tomu poznamenává: "Můj šuplík i touha hrát a zpívat si své vlastní písně už praskaly ve švech, a tak jsem se rozhodl, že je na čase s tím něco udělat. Album, na kterém tedy zrovna pracuji se bude skládat z písní, které jsou na světě už delší dobu, ale i ze zcela nových, které jsem zatím nenapsal. Pokud bych to měl žánrově specifikovat, bude to takový hybrid jazzu, popu, funku a soulu. Zkrátka všeho, co mám rád. "

I když album Ondřeje Brzobohatého vyjde u Supraphonu v dubnu, některé nové písničky již zazní na třech listopadových koncertech, které budou: 24. 11. v pražském Lucerna Music Baru, 26.11. v ostravské Fabric a 27.11. v brněnské Flédě. Velkému zájmu se těší i předprodej dvou speciálních vánočních koncertů, jenž se uskuteční 15. 12. a 16.12. v Divadle Radka Brzobohatého.

První singl, který chystané album předznamenává, se jmenuje „And The Oscar Goes To". Vypráví o trablech s láskou, jejž na jevišti života dokáží potrápit s rozmařilostí filmové herečky. Videoklip se natáčel na scéně Hudebního divadla Karlín v režii Vojtěcha Kotka. Po boku Ondřeje Brzobohatého si roli milované „herečky" zahrála Tereza Voříšková.

Singl bude od 9. října v prodeji na digitálním servisu Supraphonline.cz. Prvních 500 fanoušků má možnost si nahrávku zde stáhnout zdarma.

http://www.supraphonline.cz/album/27689-and-the-oscar-goes-to

VIDEOKLIP:

produkce: Black&Biscuit
scénář a režie: Vojtěch Kotek
kamera: Jiří Černý
steadicam: Jaromír Kalina
make - up: Jana Dopitová
color grading: Achtung4K
technika: Arri / Lightservice
hrají: Tereza Voříšková a Ondřej Brzobohatý

klip byl natočen na 16mm film Kodak v Hudebním divadle Karlín