Ondřej G. Brzobohatý feat. Elis Mraz - In Your Shoes (oficiální video)

Singl ke stažení ► https://www.supraphonline.cz/album/499662-in-your-shoes-feat-elis-mraz
Nová píseň a klip jsou poctou Tomáši Baťovi
Ondřej Gregor Brzobohatý natočil videoklip k písni In Your Shoes. Píseň je spoluprací s mladou talentovanou zpěvačkou Elis Mraz a poprvé od svých předešlých písní se všestranný muzikant, který je zároveň autorem textu, rozhodl píseň nazpívat v angličtině. Na klip se podívejte zde: YT link

“S Elis nás pojí láska pro americký zvuk rytmických písní, tak jsme si chtěli něco podobného vymyslet i pro sebe. Co se mě týče, moc dobře vím, že budu vždy znít v rodném jazyce mnohem autentičtěji, ale už jsem dost starý na to, abych se trápil tím, zda moje angličtina bude někoho prudit nebo ne, tak jsem se do toho pustil a z výsledku jsem sám byl mile překvapen,” říká Brzobohatý k rozhodnutí nazpívat píseň v anglickém jazyce.

Na videoklipu spolupracoval s kameramanem Janem Drnkem a s choreografy Pavlem Strouhalem a Ivanou Hannichovou. V klipu se objevují i přední osobnosti České taneční scény. Režie se ujal sám autor písně.

“Co je ale nejdůležitější je myšlenka a poslání písně a celého klipu. Je to o předávání dobré inspirace na úkor lidské nevraživosti. Kdokoliv tohle dokáže, má můj obdiv. Proto je to věnováno Tomáši Baťovi, který byl vlastně jedním z prvních významných a důležitých českých influencerů,” dodává Brzobohatý.

Vyhledávaný skladatel a producent se ihned po prázdninách chystá na přípravu svého velkého prosincového koncertu ve Fóru Karlín nazvaného Brzobohatý & Friends, kde společně se svou kapelou, doplněnou i o symfonický orchestr přivítá krom jiných muzikantských osobností právě i Elis Mraz, se kterou píseň In Your Shoes nazpíval.